Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

17. 9.

  • Ve škole se objevily vši. Prosím, prohlédněte dětem vlasy.
  • Pořiďte, prosím, dětem záložku na čtení. Potřebujeme ji každý den.

12. 9.

Od září opět píšeme ČTENÁŘSKÉ LISTY. První list dostaly děti dnes. Odevzdají ho na konci září.

Pro začátek doporučte dětem tenké knihy, ať nemají s jejich přečtením problém. Postupně si zvyknou a čtenářsky se "zocelí." Na konci roku budou z mnohých dobří čtenáři. Důležité je, aby děti četly nahlas.

Barevné desky - letos budou mít děti desky (rychlovazače) červené - holčičky a modré - kluci. Budou je domů nosit v pátek - abyste si mohli prohlédnout, jak se během týdne činili:-). V pondělí je přinesou zpět do školy. Během pracovního týdne zůstanou desky ve škole.

 

4. 9.

Děti dostaly učebnice a pracovní sešity. Prosím, obalte je. Hravou čítanku a pracovní učebnici na prvouku si budou nechávat ve škole v šuplíku.

Hromadně jsem objednala pro všechny děti školní sešity, úkolníčky, desky atd. Až zboží přijde, rozpočítám cenu na žáka a budu vás o ceně informovat.

Děti ve 2.třídě si již budou domácí úkoly zapisovat do svých úkolníčků (po nějakou dobu budou mít zápis vždy na tabuli). Stále ještě budete mít zadané úkoly na webu, tak jak jste byli zvyklí v první třídě. Na konci měsíce října tuto rubriku  zruším.